Ponuka

Fóliové hydroizolácie

Dvojzložkové hydroizolácie 

Mechanické hydroizolácie 

Chemické injektáže

Hydroizoláciu stavieb

Rekonštrukcie / Novostavby.

 

Máte už podrezaný dom voči vlhnutiu ?  alebo sa len chystáte ho podrezať ?


Tak naša spoločnosť  Tiger s.r.o. zameraná na fóliové systémy vám s garanciou záruky zabezpečí odborné napojenie na pe fóliu z podrezávania, a to z rovnako odolných materiálov, lebo len tak Vám dokážeme vytvoriť dokonalú hydroizolačnú vaničku pre vaše nové podlahy, ktoré budú chránené z doživotnou zárukou proti zemnej vlhkosti, radónu a ropným produktom.

 

Naším úsilím a bohatými skúsenosťami  vytvárame dokonalú hydroizoláciu a tepelnú izoláciu pre vašu stavbu.

 

IZOVIL - hydroizolačné fólie stavebné sú vyrábané z vysoko kvalitnej suroviny nízkohustotného polyetylénu (PELD). Vyznačujú sa značnou odolnosťou k chemickým látkam, roztokom zásad, kyselín a solí, k pôsobeniu plesní a mikroorganizmov. Ich veľkou prednosťou je dlhodobá životnosť.


Naša firma vám ponúka: 

Bezplatné poradenstvo v oblasti kompletnej stavby.

Bezplatné obhliadky a cenové ponuky.

Naše všetky odvedené práce sú z garanciou najvyššej kvality a záruky. 

Hydroizolácie všetkých rovných a zvislých plôch.

Drenážne systémy.

Tepelné izolácie podláh a základov.

Poskytujeme rozsiahle služby v oblasti stavebných prác.


Fóliové systémy

1. Zemná hydroizolačná mPVC fólia BNK- FOL mPVC fólia BNK-FOL je určená predovšetkým pre účely podzemných a nadzemných stavieb ako hydroizolácia proti tlakovej a gravitačnej vode, ako izolačná sústava proti prenikaniu kvapalín, ropných produktov, odpadových poľnohospodárskych produktov do spodných vôd a ako účinná izolácia proti prenikaniu radónu. Vhodná pre izoláciu vodných nádrži, záhradných jazierok – ÚV stabilizovaná.

2. Zemná hydroizolačná mPVC M – FOIL PVC mPVC fólia M-FOIL PVC je určená predovšetkým pre účely podzemných a nadzemných stavieb ako hydroizolácia proti tlakovej a gravitačnej vode, ako izolačná sústava proti prenikaniu kvapalín, ropných produktov, odpadových poľnohospodárskych produktov do spodných vôd a ako účinná izolácia proti prenikaniu radónu. Vhodná pre izoláciu vodných nádrži.

3. Zemná hydroizolačná HDPE fólia IZOVIL Max HDPE fólia IZOVIL MAX - hydroizolačná fólia pre izoláciu spodnej stavby proti zemnej vlhkosti, tlakovej vode, radónu a ropným produktom. Vodné nádrže, skládky odpadov.

4. Zemná hydroizolačná LDPE fólia IZOVIL LDPE fólia IZOVIL - hydroizolačná fólia pre izoláciu spodnej stavby stavieb (podlahy, základové vane, vodorovné konštrukcie a pod.) proti zemnej vlhkosti, radónu a ropným produktom. Hrúbka hydroizolačnej fólie musí zodpovedať podmienkam stavby, HF zaťaženiu, popr. navrhovaným protiradónovým opatreniam. Spájanie jednotlivých pásov hydroizolačnej fólie sa realizuje butyl-kaučukovými, resp. bitumenovými páskami, alebo zváraním v závislosti na hrúbke hydroizolačnej fólie a podmienkach stavby (HF zaťažení).